سوالات متداول

برخی از سوالات متداول کاربران :

سوال : تبلیغات پاپ آپ چیست ؟
پاسخ : سیستم تبلیغات پاپ آپ یکی از روش های متداول تبلیغات در اینترنت است که از دو سو کاربران را به خود جذب می کند ، یک دسته نمایش دهندگان تبلیغات که سایت ها و وبلاگ ها هستند و در ازای پاپ آپ نمایش داده شده طبق قوانین سایت مبلغی را از سیستم دریافت می کنند . دسته دوم نیز آگهی دهندگان خواهند بود که با نمایش تبلیغات خود با هزینه های بسیار کم در این سیستم به کسب و کار خود رونق می بخشند .
 

سوال : برای کسب درآمد از طریق سیستم رز پاپ چه کاری باید انجام داد ؟
پاسخ : جهت کسب درآمد ابتدا باید در سایت عضو شوید . با قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی رز پاپ ( که در پنل کاربری ، در قسمت دریافت کد قرار دارد ) در وبگاه خود ( که آن را قبلاً در حساب کاربری خود ثبت کرده ای و فعال است ) می توانید از بازدید کنندگان وب خود درآمد کسب کنید .

 

سوال : چگونه با رز پاپ تماس بگیرم ؟
پاسخ : از قسمت ارسال پیام به مدیر در حساب کاربری خود ، می توانید با مدیریت سامانه تبلیغاتی رز پاپ در تماس باشید ؛ همچنین اطلاعات تماس با مدیریت این سامانه در صفحه اول سایت قرار داده شده است .

 

 

سوال : آیا حساب کاربری نمایش دهندگان و تبلیغ دهندگان متفاوت است ؟
پاسخ : خیر . با ثبت نام در سایت ، با یک حساب کاربری هم می توانید به عنوان تبلیغ دهنده و هم به عنوان نمایش دهنده در سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد رز پاپ فعالیت کنید .
 

سوال : چگونه زیرمجموعه گیری کنیم ؟
پاسخ : کافیست وارد پنل شوید ، از منوی سمت راست ، جذب زیرمجموعه رو انتخاب کنید ، با استفاده از لینک مورد نظر در سایت یا وبلاگ خود ، میتوانید زیرمجموعه گیری کنید و سود خود را افزایش دهید .

 

سوال : بنده چند سایت دارم و میتوانم با یک نام کاربری و حساب به کسب درامد بپردازم ؟

پاسخ : بله در قسمت سایتها , تمام سایت های خود را اضافه کنید و مشکلی بر این اساس نمیباشد .

 

در صورتی که سوالی مد نظر شماست از طریق راه های ارتباطی با ما اقدام کنید .

باتشکر - گروه پشتیبانی رز پاپ